← Katalóg dát · Vzdelávanie a šport
Počet absolventov III. stupňa štúdia na vysokých školách v Bratislave
Počet absolventov III. stupňa štúdia na vysokých školách v Bratislave od roku 2018.
Údaje
| Rok | Zriaďovateľ | Denní | Externí | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| 2 018 | Spolu | 372 | 241 | 613 |
| 2 019 | Spolu | 347 | 250 | 597 |
| 2 020 | Spolu | 317 | 220 | 537 |
| 2 021 | Spolu | 364 | 189 | 553 |
| 2 022 | Spolu | 382 | 200 | 582 |
| 2 023 | Spolu | 315 | 206 | 521 |
| 2 024 | Spolu | 284 | 212 | 496 |
| 2 025 | Spolu | 311 | 221 | 532 |
| 2 018 | Verejné | 362 | 160 | 522 |
| 2 019 | Verejné | 338 | 161 | 499 |
| 2 020 | Verejné | 307 | 141 | 448 |
| 2 021 | Verejné | 354 | 129 | 483 |
| 2 022 | Verejné | 371 | 133 | 504 |
| 2 023 | Verejné | 306 | 140 | 446 |
| 2 024 | Verejné | 281 | 165 | 446 |
| 2 025 | Verejné | 307 | 149 | 456 |
| 2 018 | Štátne | 2 | 22 | 24 |
| 2 019 | Štátne | 2 | 20 | 22 |
| 2 020 | Štátne | 2 | 29 | 31 |
| 2 021 | Štátne | 2 | 34 | 36 |
| 2 022 | Štátne | 2 | 35 | 37 |
| 2 023 | Štátne | 3 | 22 | 25 |
| 2 024 | Štátne | 1 | 19 | 20 |
| 2 025 | Štátne | 1 | 31 | 32 |
| 2 018 | Súkromné | 8 | 59 | 67 |
| 2 019 | Súkromné | 7 | 69 | 76 |
| 2 020 | Súkromné | 8 | 50 | 58 |
| 2 021 | Súkromné | 8 | 26 | 34 |
| 2 022 | Súkromné | 9 | 32 | 41 |
| 2 023 | Súkromné | 6 | 44 | 50 |
| 2 024 | Súkromné | 2 | 28 | 30 |
| 2 025 | Súkromné | 3 | 41 | 44 |