← Katalóg dát · Vzdelávanie a šport
Počet absolventov I. a II. stupňa štúdia na vysokých školách v Bratislave
Počet absolventov I. a II. stupňa štúdia na vysokých školách v Bratislave od roku 2018.
Údaje
| Rok | Zriaďovateľ | Denní | Externí | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| 2 018 | Spolu | 12 836 | 3 700 | 16 536 |
| 2 019 | Spolu | 12 269 | 3 102 | 15 371 |
| 2 020 | Spolu | 11 696 | 2 300 | 13 996 |
| 2 021 | Spolu | 12 103 | 2 649 | 14 752 |
| 2 022 | Spolu | 11 833 | 2 278 | 14 111 |
| 2 023 | Spolu | 10 920 | 2 081 | 13 001 |
| 2 024 | Spolu | 10 827 | 2 579 | 13 406 |
| 2 025 | Spolu | 10 730 | 2 651 | 13 381 |
| 2 018 | Verejné | 11 221 | 679 | 11 900 |
| 2 019 | Verejné | 10 291 | 615 | 10 906 |
| 2 020 | Verejné | 9 869 | 539 | 10 408 |
| 2 021 | Verejné | 10 021 | 604 | 10 625 |
| 2 022 | Verejné | 9 757 | 448 | 10 205 |
| 2 023 | Verejné | 9 126 | 459 | 9 585 |
| 2 024 | Verejné | 9 069 | 510 | 9 579 |
| 2 025 | Verejné | 8 980 | 645 | 9 625 |
| 2 018 | Štátne | 463 | 142 | 605 |
| 2 019 | Štátne | 482 | 257 | 739 |
| 2 020 | Štátne | 533 | 320 | 853 |
| 2 021 | Štátne | 603 | 318 | 921 |
| 2 022 | Štátne | 594 | 257 | 851 |
| 2 023 | Štátne | 566 | 319 | 885 |
| 2 024 | Štátne | 471 | 282 | 753 |
| 2 025 | Štátne | 438 | 626 | 1 064 |
| 2 018 | Súkromné | 1 152 | 2 879 | 4 031 |
| 2 019 | Súkromné | 1 496 | 2 230 | 3 726 |
| 2 020 | Súkromné | 1 294 | 1 441 | 2 735 |
| 2 021 | Súkromné | 1 479 | 1 727 | 3 206 |
| 2 022 | Súkromné | 1 482 | 1 573 | 3 055 |
| 2 023 | Súkromné | 1 228 | 1 303 | 2 531 |
| 2 024 | Súkromné | 1 287 | 1 680 | 2 593 |
| 2 025 | Súkromné | 1 312 | 1 380 | 2 692 |