← Katalóg dát · Správa mesta a výstavba
Schválený a upravený rozpočet hlavného mesta SR Bratislavy v roku 2022
Schválený rozpočet a všetky úpravy rozpočtu hlavného mesta SR Bratislavy, zverejňované v súlade s platnými Rozpočtovými pravidlami (https://bratislava.sk/sk/rozpoctove-pravidla). Zverejňované po každom rozpočtovom opatrení a zmenách rozpočtu.
Údaje
| Rok | Mesiac | Pv | R | Program | Podprogram | Prvok | Cofog | Ekrk | Kz | Popis | Schválený | Upravený | Čerpanie | Percentuálne čerpanie | Id útvaru | Názov útvaru | Ek3 | Ek2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 022 | 1 | P | R | 111 003 | 41 | Výnos dane z príjmov poukázaný územnej samospráve | 186 217 054 | 186 217 054 | 21 600 017 | 11.60% | 1 110 402 000 | Oddelenie rozpočtovej politiky a revízie | 111 | 11 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 121 001 | 41 | Daň z nehnuteľností - z pozemkov | 5 500 000 | 5 500 000 | 36 862,76 | 0.67% | 1 110 403 000 | Oddelenie miestnych daní a poplatkov | 121 | 12 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 121 002 | 41 | Daň z nehnuteľností - zo stavieb | 34 900 000 | 34 900 000 | 308 231,15 | 0.88% | 1 110 403 000 | Oddelenie miestnych daní a poplatkov | 121 | 12 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 121 003 | 41 | Daň z nehnuteľností - z bytov a nebytových priestorov v bytovom dome | 8 350 000 | 8 350 000 | 103 991,67 | 1.25% | 1 110 403 000 | Oddelenie miestnych daní a poplatkov | 121 | 12 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 133 006 | 41 | Daň za ubytovanie | 4 700 000 | 4 700 000 | 106 746,2 | 2.27% | 1 110 403 000 | Oddelenie miestnych daní a poplatkov | 133 | 13 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 133 012 | 41 | Za uziv.verej.priestranstava | 1 400 000 | 1 400 000 | 69 885,86 | 4.99% | 1 110 403 000 | Oddelenie miestnych daní a poplatkov | 133 | 13 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 133 013 | 41 | Poplatok za zber, prepravu a zneškod. KO | 26 600 000 | 26 600 000 | 196 864,81 | 0.74% | 1 110 403 000 | Oddelenie miestnych daní a poplatkov | 133 | 13 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 133 015 | 71 | Poplatok za rozvoj | 4 500 000 | 4 500 000 | 357 183,76 | 7.94% | 1 110 403 000 | Oddelenie miestnych daní a poplatkov | 133 | 13 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 50 000 | 50 000 | 3 133,3 | 6.27% | 1 120 600 000 | Mestská polícia | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 216 000 | 216 000 | 12 195,14 | 5.65% | 1 140 000 100 | Duspama | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 450 000 | 450 000 | 29 821,87 | 6.63% | 1 140 000 200 | H-Probyt | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 2 000 000 | 2 000 000 | 0 | 0.00% | 1 110 400 000 | Sekcia financií | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 211 003 | 41 | Dividendy | 1 200 000 | 1 200 000 | 0 | 0.00% | 1 110 402 000 | Oddelenie rozpočtovej politiky a revízie | 211 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 552 000 | 552 000 | 36 793,73 | 6.67% | 1 110 802 000 | Oddelenie majetkových vzťahov | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 002 | 41 | Prenajom pozemkov | 8 437 000 | 8 437 000 | 293 947,37 | 3.48% | 1 110 802 000 | Oddelenie majetkových vzťahov | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 180 000 | 180 000 | 13 259 | 7.37% | 1 110 905 000 | Ubytovňa FORTUNA | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 130 000 | 130 000 | 9 990 | 7.68% | 1 110 906 000 | Ubytovňa KOPČANY | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 7 500 | 7 500 | 369 | 4.92% | 1 110 907 000 | Centrum pre deti a rodiny Repuls | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 211 003 | 41 | Dividendy | 2 000 000 | 2 000 000 | 0 | 0.00% | 1 110 110 000 | Útvar správy mestských podnikov | 211 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 002 | 41 | Prenajom pozemkov | 450 000 | 450 000 | 23 385 | 5.20% | 1 110 601 001 | Oddelenie dopravných povolení | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 300 000 | 300 000 | 19 198,75 | 6.40% | 1 111 101 000 | Oddelenie správy bytov | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 75 000 | 75 000 | 192 | 0.26% | 1 111 403 000 | Oddelenie vnútornej správy | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 002 | 41 | Prenajom pozemkov | 0 | 0 | 357,33 | bez rozpoctu | 1 110 802 010 | Referát nájmov majetku | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 212 003 | 41 | Prenajom budov priestorov a objektov | 0 | 0 | 34,61 | bez rozpoctu | 1 110 807 000 | Odd. ekonom. a technickej správy nehn. | 212 | 21 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 221 004 | 41 | Spravne poplatky-ostatne | 100 | 100 | 48 | 48.00% | 1 120 600 000 | Mestská polícia | 221 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 222 003 | 41 | Pokuty a penale za porusenie predpisov | 800 000 | 800 000 | 42 235,96 | 5.28% | 1 120 600 000 | Mestská polícia | 222 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 223 004 | 41 | Prijmy za prebyt.hnutelny maj. | 1 000 | 1 000 | 0 | 0.00% | 1 120 600 000 | Mestská polícia | 223 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 222 003 | 41 | Pokuty a penale za porusenie predpisov | 0 | 0 | 14,44 | bez rozpoctu | 1 140 000 200 | H-Probyt | 222 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 221 004 | 41 | Spravne poplatky-ostatne | 65 000 | 65 000 | 0 | 0.00% | 1 110 300 000 | Sekcia právnych služieb | 221 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 222 003 | 41 | Pokuty a penale za porusenie predpisov | 0 | 0 | 252,21 | bez rozpoctu | 1 110 401 000 | Oddelenie účtovníctva a pohľadávok | 222 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 221 004 | 41 | Spravne poplatky-ostatne | 0 | 0 | 27 | bez rozpoctu | 1 110 403 000 | Oddelenie miestnych daní a poplatkov | 221 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 222 003 | 41 | Pokuty a penale za porusenie predpisov | 0 | 0 | 26,71 | bez rozpoctu | 1 110 906 000 | Ubytovňa KOPČANY | 222 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 229 005 | 41 | Za znecistovanie ovzdusia | 4 000 | 4 000 | 94,9 | 2.37% | 1 110 704 000 | Oddelenie životného prostredia | 229 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 223 001 | 41 | Príjmy za výrobky, tovary a služby | 121 000 | 121 000 | 0 | 0.00% | 1 110 110 000 | Útvar správy mestských podnikov | 223 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 221 004 | 41 | Spravne poplatky-ostatne | 80 000 | 80 000 | 2 830 | 3.54% | 1 110 601 001 | Oddelenie dopravných povolení | 221 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 222 003 | 41 | Pokuty a penale za porusenie predpisov | 70 000 | 70 000 | 4 200 | 6.00% | 1 110 601 001 | Oddelenie dopravných povolení | 222 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 223 001 | 41 | Príjmy za výrobky, tovary a služby | 0 | 0 | 92 600 | bez rozpoctu | 1 111 301 000 | Oddelenie komunálneho podniku | 223 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 222 003 | 41 | Pokuty a penale za porusenie predpisov | 1 500 | 1 500 | 21,25 | 1.42% | 1 111 101 000 | Oddelenie správy bytov | 222 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 223 001 | 41 | Príjmy za výrobky, tovary a služby | 45 000 | 45 000 | 313 | 0.70% | 1 111 403 000 | Oddelenie vnútornej správy | 223 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 223 001 | 41 | Príjmy za výrobky, tovary a služby | 637 073 | 637 073 | 148 | 0.02% | 1 111 302 000 | Oddelenie správy komunikácií | 223 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 222 003 | 41 | Pokuty a penale za porusenie predpisov | 1 872 000 | 1 872 000 | 0 | 0.00% | 1 110 608 000 | Oddelenie parkovania | 222 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 223 001 | 41 | Príjmy za výrobky, tovary a služby | 6 759 986 | 6 759 986 | 0 | 0.00% | 1 110 608 000 | Oddelenie parkovania | 223 | 22 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 233 001 | 43 | Kapitálové príjmy z predaja pozemkov | 2 283 000 | 2 283 000 | 38 173,16 | 1.67% | 1 110 802 000 | Oddelenie majetkových vzťahov | 233 | 23 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 233 001 | 43 | Kapitálové príjmy z predaja pozemkov | 0 | 0 | 120,9 | bez rozpoctu | 1 111 101 000 | Oddelenie správy bytov | 233 | 23 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 233 001 | 43 | Kapitálové príjmy z predaja pozemkov | 40 000 | 40 000 | 7 697,81 | 19.24% | 1 110 807 000 | Odd. ekonom. a technickej správy nehn. | 233 | 23 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 231 | 43 | Príjem z predaja kapitálových aktív | 30 000 | 30 000 | 0 | 0.00% | 1 110 807 000 | Odd. ekonom. a technickej správy nehn. | 231 | 23 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 243 | 41 | Uroky z tuzemských účtov finančného hospodárenia | 100 | 100 | 6,9 | 6.90% | 1 110 401 000 | Oddelenie účtovníctva a pohľadávok | 243 | 24 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 292 006 | 41 | Nahr. z poistovni | 2 000 | 2 000 | 7 343,11 | 367.16% | 1 120 600 000 | Mestská polícia | 292 | 29 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 292 012 | 41 | Prijem z dobropisov | 10 000 | 10 000 | 868,44 | 8.68% | 1 120 600 000 | Mestská polícia | 292 | 29 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 292 017 | 41 | Vratky | 4 000 | 4 000 | 1 644,1 | 41.10% | 1 120 600 000 | Mestská polícia | 292 | 29 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 322 001 | 1AB2 | Kohézny fond - prostriedky SR | 100 195 | 100 195 | 0 | 0.00% | 1 110 600 090 | Oddelenie cyklodopravy | 322 | 32 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 322 001 | 1AB1 | Kohézny fond - prostriedky EÚ | 851 657 | 851 657 | 0 | 0.00% | 1 110 600 090 | Oddelenie cyklodopravy | 322 | 32 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 331 001 | 1AJ1 | Zahraničné granty /bežné/ - európska územná spolupráca | 21 167 | 21 167 | 0 | 0.00% | 1 111 501 000 | Oddelenie implementácie externého financ | 331 | 33 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 331 001 | 11O1 | Zahraničné granty /bežné/ - od medzinárodnej organizácie - EFRR - prostr.EU(nové zdroje) | 20 000 | 20 000 | 0 | 0.00% | 1 111 501 000 | Oddelenie implementácie externého financ | 331 | 33 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 453 | 131K | Príjmové fin.operácie - zostatok prostriedkov z predchádzajúcich rokov | 3 609 321 | 3 609 321 | 0 | 0.00% | 1 110 400 000 | Sekcia financií | 453 | 45 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 453 | 71 | Príjmové fin.operácie - zostatok prostriedkov z cudzích zdrojov / poplatok za rozvoj | 7 450 557 | 7 450 557 | 21 306,53 | 0.29% | 1 110 402 000 | Oddelenie rozpočtovej politiky a revízie | 453 | 45 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 454 001 | 46 | Prevod z prostriedkov rezervného fondu obce | 16 950 000 | 16 950 000 | 0 | 0.00% | 1 110 402 000 | Oddelenie rozpočtovej politiky a revízie | 454 | 45 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 453 | 41 | Príjmové fin.operácie - zostatok prostriedkov z predchádzajúcich rokov | 2 530 000 | 2 530 000 | 0 | 0.00% | 1 110 403 000 | Oddelenie miestnych daní a poplatkov | 453 | 45 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 453 | 41 | Príjmové fin.operácie - zostatok prostriedkov z predchádzajúcich rokov | 165 000 | 165 000 | 0 | 0.00% | 1 110 907 000 | Centrum pre deti a rodiny Repuls | 453 | 45 | ||||
| 2 022 | 1 | P | R | 453 | 45 | Príjmové fin.operácie - zostatok prostriedkov z predchádzajúcich rokov | 350 000 | 350 000 | 0 | 0.00% | 1 110 704 000 | Oddelenie životného prostredia | 453 | 45 |