← Katalóg dát · Demografia
Predpokladaný vývoj úhrnnej plodnosti v mestských častiach Bratislavy vo vybraných rokoch
Bratislava 2050 - Demografický potenciál, sociálna a ekonomická geografia, scenáre rozvoja hlavného mesta SR Bratislavy do roku 2050. Predpokladaný vývoj úhrnnej plodnosti v mestských častiach Bratislavy vo vybraných rokoch.
Údaje
| Mestská časť | Rok | Úhrnná plodnosť |
|---|---|---|
| Staré Mesto | 2 025 | 1,49 |
| Ružinov | 2 025 | 1,8 |
| Vrakuňa | 2 025 | 1,43 |
| Podunajské Biskupice | 2 025 | 1,63 |
| Nové Mesto | 2 025 | 1,82 |
| Rača | 2 025 | 1,61 |
| Vajnory | 2 025 | 1,62 |
| Devín | 2 025 | 1,79 |
| Devínska Nová Ves | 2 025 | 1,45 |
| Dúbravka | 2 025 | 1,72 |
| Karlova Ves | 2 025 | 1,48 |
| Lamač | 2 025 | 1,77 |
| Záhorská Bystrica | 2 025 | 1,95 |
| Čunovo | 2 025 | 1,68 |
| Jarovce | 2 025 | 1,9 |
| Petržalka | 2 025 | 1,65 |
| Rusovce | 2 025 | 1,39 |
| Staré Mesto | 2 030 | 1,51 |
| Ružinov | 2 030 | 1,87 |
| Vrakuňa | 2 030 | 1,46 |
| Podunajské Biskupice | 2 030 | 1,65 |
| Nové Mesto | 2 030 | 1,86 |
| Rača | 2 030 | 1,62 |
| Vajnory | 2 030 | 1,73 |
| Devín | 2 030 | 1,83 |
| Devínska Nová Ves | 2 030 | 1,49 |
| Dúbravka | 2 030 | 1,79 |
| Karlova Ves | 2 030 | 1,51 |
| Lamač | 2 030 | 1,85 |
| Záhorská Bystrica | 2 030 | 2,02 |
| Čunovo | 2 030 | 1,8 |
| Jarovce | 2 030 | 1,96 |
| Petržalka | 2 030 | 1,76 |
| Rusovce | 2 030 | 1,5 |
| Staré Mesto | 2 035 | 1,54 |
| Ružinov | 2 035 | 1,94 |
| Vrakuňa | 2 035 | 1,48 |
| Podunajské Biskupice | 2 035 | 1,68 |
| Nové Mesto | 2 035 | 1,89 |
| Rača | 2 035 | 1,64 |
| Vajnory | 2 035 | 1,85 |
| Devín | 2 035 | 1,88 |
| Devínska Nová Ves | 2 035 | 1,53 |
| Dúbravka | 2 035 | 1,86 |
| Karlova Ves | 2 035 | 1,55 |
| Lamač | 2 035 | 1,93 |
| Záhorská Bystrica | 2 035 | 2,1 |
| Čunovo | 2 035 | 1,92 |
| Jarovce | 2 035 | 2,02 |
| Petržalka | 2 035 | 1,86 |
| Rusovce | 2 035 | 1,61 |