← Katalóg dát · Demografia
Úhrnná plodnosť žien v mestských častiach Bratislavy vo vybraných obdobiach
Analytická časť dokumentu Bratislava 2050 - Demografický potenciál, sociálna a ekonomická geografia, scenáre rozvoja hlavného mesta SR Bratislavy do roku 2050. Úhrnná plodnosť žien v mestských častiach Bratislavy vo vybraných obdobiach.
Údaje
| Obdobie | Mestská časť | Úhrnná plodnosť |
|---|---|---|
| 2000 – 2004 | Čunovo | 1,29 |
| 2005 – 2009 | Čunovo | 1,32 |
| 2010 – 2014 | Čunovo | 1,31 |
| 2017 – 2021 | Čunovo | 1,61 |
| 2000 – 2004 | Devín | 1,44 |
| 2005 – 2009 | Devín | 1,8 |
| 2010 – 2014 | Devín | 1,67 |
| 2017 – 2021 | Devín | 1,77 |
| 2000 – 2004 | Devínska Nová Ves | 0,98 |
| 2005 – 2009 | Devínska Nová Ves | 1,29 |
| 2010 – 2014 | Devínska Nová Ves | 1,33 |
| 2017 – 2021 | Devínska Nová Ves | 1,43 |
| 2000 – 2004 | Dúbravka | 0,98 |
| 2005 – 2009 | Dúbravka | 1,22 |
| 2010 – 2014 | Dúbravka | 1,5 |
| 2017 – 2021 | Dúbravka | 1,67 |
| 2000 – 2004 | Jarovce | 0,83 |
| 2005 – 2009 | Jarovce | 0,89 |
| 2010 – 2014 | Jarovce | 1,68 |
| 2017 – 2021 | Jarovce | 1,86 |
| 2000 – 2004 | Karlova Ves | 1,03 |
| 2005 – 2009 | Karlova Ves | 1,29 |
| 2010 – 2014 | Karlova Ves | 1,4 |
| 2017 – 2021 | Karlova Ves | 1,45 |
| 2000 – 2004 | Lamač | 0,95 |
| 2005 – 2009 | Lamač | 1,19 |
| 2010 – 2014 | Lamač | 1,49 |
| 2017 – 2021 | Lamač | 1,72 |
| 2000 – 2004 | Nové Mesto | 1,08 |
| 2005 – 2009 | Nové Mesto | 1,33 |
| 2010 – 2014 | Nové Mesto | 1,58 |
| 2017 – 2021 | Nové Mesto | 1,8 |
| 2000 – 2004 | Petržalka | 0,89 |
| 2005 – 2009 | Petržalka | 1,06 |
| 2010 – 2014 | Petržalka | 1,28 |
| 2017 – 2021 | Petržalka | 1,59 |
| 2000 – 2004 | Podunajské Biskupice | 1,13 |
| 2005 – 2009 | Podunajské Biskupice | 1,21 |
| 2010 – 2014 | Podunajské Biskupice | 1,45 |
| 2017 – 2021 | Podunajské Biskupice | 1,61 |
| 2000 – 2004 | Rača | 0,87 |
| 2005 – 2009 | Rača | 1,1 |
| 2010 – 2014 | Rača | 1,44 |
| 2017 – 2021 | Rača | 1,6 |
| 2000 – 2004 | Rusovce | 1,07 |
| 2005 – 2009 | Rusovce | 1,12 |
| 2010 – 2014 | Rusovce | 1,25 |
| 2017 – 2021 | Rusovce | 1,32 |
| 2000 – 2004 | Ružinov | 1,09 |
| 2005 – 2009 | Ružinov | 1,32 |
| 2010 – 2014 | Ružinov | 1,53 |
| 2017 – 2021 | Ružinov | 1,76 |
| 2000 – 2004 | Staré Mesto | 1,07 |
| 2005 – 2009 | Staré Mesto | 1,26 |
| 2010 – 2014 | Staré Mesto | 1,44 |
| 2017 – 2021 | Staré Mesto | 1,47 |
| 2000 – 2004 | Vajnory | 1,01 |
| 2005 – 2009 | Vajnory | 1,17 |
| 2010 – 2014 | Vajnory | 1,32 |
| 2017 – 2021 | Vajnory | 1,56 |